Maciej Pela buduje na nowo swoje życie prywatne. Od momentu rozstania z Agnieszką Kaczorowską zbiera coraz większą społeczność fanów w sieci, a na dodatek – jest już „na swoim”. Wyprowadził się z domu, w którym mieszkał z Kaczorowską, by rozpocząć życie na własnych zasadach. Niestety, nie zawsze wszystko idzie po jego myśli. Zwłaszcza ostatnia randka nie należała do przyjemnych…
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-maciej-pela-po-randce-podzielil-sie-gorzka-refleksja-nie-tak,nId,23489207
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









