Piotr Kędzierski i Magdalena Tarnowska sami zrezygnowali z dalszego udziału w show „Taniec z gwiazdami”. W rozmowie z Pomponikiem Magda wyznała, jakie są jej dalsze plany. Czy chciałaby wystąpić w kolejnej edycji tanecznego show? Oto jej odpowiedź…
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tarnowska-o-swoim-udziale-w-kolejnej-edycji-tanca-z-gwiazdam,nId,23471863
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









