Piotr Kędzierski i Magda Tarnowska od samego początku programu „Taniec z gwiazdami” byli uwielbiani przez widzów. Tym większe było zdziwienie wszystkich, kiedy dziennikarz sam zrezygnował na etapie półfinałów. Jego mama odważyła się na emocjonalny wpis dopiero teraz, kiedy powoli opadają emocje po finale „TzG”. Fani nie zostawili tego bez komentarza.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-mama-kedzierskiego-nie-wytrzymala-po-finale-tanca-z-gwiazdam,nId,23476768
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









