Mama zmarłego pracownika „The Voice” pożegnała syna. Trudno powstrzymać zły

0
4

Kilka dni temu na profilu „The Voice of Poland” pojawiła się smutna informacja o śmierci jednego z członków ekipy produkcyjnej programu. Zmarłego 21-latka żegnali nie tylko fani show, ale także gwiazdy. Poruszający wpis dodała także jego mama, która w „The Voice” również pełniła ważną rolę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-matka-zmarlego-21-latka-z-the-voice-publicznie-pozegnala-syn,nId,23489874
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Siostra Deląga też była kiedyś znaną aktorką. Szczęście przestało jej sprzyjać. Tak dziś zarabia na życie