Rozstanie Michała Wiśniewskiego z piątą żoną to jeden z głośniejszych tematów ostatnich tygodni. Od początku wiele mówi się o tym, że artysta w tym trudnym momencie może liczyć na wsparcie Mandaryny. Druga żona ostatnio po raz kolejny wypowiedziała się na temat tego, co ich łączy. „Jestem z niego bardzo dumna” – przyznała otwarcie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wszyscy-zastanawiali-sie-co-laczy-teraz-mandaryne-i-wisniews,nId,23490118
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









