Jeszcze wczoraj wydawało się, że Marcela Leszczak po rozstaniu z Michałem Koterskim ułoży sobie życie na nowo u boku znanego biznesamena. Niespodziewanie jednak celebrytka zabrała głos ws. swojego związku. „Jestem singielką” – oświadczyła odważnie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-koniec-romansu-z-gdynskim-biznesmenem-marcela-leszczak-potwi,nId,23488877
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









