Mariola Borajska-Ferenc gorzko o swojej emeryturze. „Tragicznie, ale…”

0
6

Mariola Borajska-Ferenc zabrała głos ws. swojej emerytury. Choć świadczenie nie jest wystarczające, by 65-latka mogła opłacić rachunki, nie narzeka. Nadal pracuje, ponieważ uwielbia swój zawód i ma zamiar robić to tak długo, jak pozwoli jej zdrowie. Oto szczegóły.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-mariola-borajska-ferenc-gorzko-o-swojej-emeryturze-tragiczni,nId,23490369
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wygrał "Farmę", a teraz rodzina przerwała milczenie. Poruszające wyznanie żony