Mariusz Kozak zabrał głos w sprawie „Gogglebox”. Nie kryje żalu

0
2

Po latach Mariusz Kozak znika z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Uczestnik show TTV wyjaśnił, że między nim a produkcją pojawiły się różnice, przez które współpraca nie będzie kontynuowana.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-mariusz-kozak-znika-z-gogglebox-ujawnil-co-stalo-sie-za-kuli,nId,23490576
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kolejny skandal podczas konkursu chopinowskiego. Decyzja jurorów budzi ogromne kontrowersje