Maryla Rodowicz odrzuciła zaproszenie do Opola. „Dla mnie to jest słabe”

0
4

Maryla Rodowicz bez ogródek skomentowała swój udział w 63. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazda zdradziła, że nie ma zamiaru pojawiać się na każdym tego typu wydarzeniu. „Dla mnie to jest słabe” – skwitowała wymownie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-rodowicz-odrzucila-zaproszenie-do-opola-nie-gryzie-sie-w-jez,nId,23492068
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nowe doniesienia ws. Beaty Kozidrak. Wyjawił, co dzieje się w szpitalu