Od dawna wiadomo, że nic nie cieszy artysty tak, jak możliwość spotkania z fanami i zaprezentowanie im nowego utworu. Właśnie takim wydarzeniem mógł ostatnio pochwalić się Michał Szpak. Wokalista o północy odsłuchał swój nowy singiel „Maj” wraz z fanami. W komentarzach wielkie poruszenie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-michal-szpak-dawno-nie-byl-tak-szczesliwy-doniesienia-sie-po,nId,23489619
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









