Michał Szpak ogłasza koniec tego, co było. „Już nie mogłem wytrzymać”

0
4

Michał Szpak zaczął karierę w 2011 roku, a od tamtej pory wiele działo się w jego karierze. To, co wydarzyło się 28 maja, potwierdza oficjalnie, że to koniec pewnego etapu. 35-letni muzyk mówi teraz otwarcie, czego miał już dosyć. „Stwierdziłem, że pora to pożegnać” – mówi wprost.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-a-jednak-sie-dokonalo-ws-michala-szpaka-juz-nie-moglem-wytrz,nId,23489137
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Lipowska od lat gra w "M jak miłość". Tak mówi o odejściach innych aktorów