Michał Wiśniewski wprost o końcu kariery. „Już jestem śmieszny”

0
14

Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje wystąpili podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal. Tuż po zejściu ze sceny członkowie legendarnego zespołu zostali zapytani o to, czy planują koniec swojej kariery. Nagle czerwonowłosy muzyk zdobył się na szczerze i niespodziewane wyznanie. „Już jestem śmieszny” – powiedział przed kamerami.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wisniewski-nagle-przyznal-wprost-juz-jestem-smieszny,nId,23486738
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Jakub Rzeźniczak w końcu nie wytrzymał. Wygadał się ws. swojego małżeństwa