Ewa Minge i Michał Bartkiewicz na długo nie zagościli w programie „Taniec z gwiazdami”. Modowej ekspertce przeszkodził nie tylko brak głosów od widzów, ale i poważna kontuzja. Po wszystkim nie odpuściła relacji z tancerzem. Szybko zrozumiała, że los złączył ich ze sobą z zupełnie innych powodów. Michał i Ewa niedługo pokażą coś wyjątkowego i to w uwielbianym przez ludzi Paryżu.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-minge-i-bartkiewicz-szybko-odpadli-z-tzg-nie-do-wiary-co-ter,nId,23491469
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









