Mocne wyznanie żony Borysa Szyca. Mówi wprost. „Mieć męża, potem nie mieć”

0
3

Justyna Nagłowska-Szyc zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące relacji z Borysem Szycem. Żona aktora nie ukrywa, że ich małżeństwo wymaga ciągłej pracy, a słowa, które padły, mogą być dla wielu zaskoczeniem. Zobacz, co tak naprawdę dzieje się w ich domu. „Już wiem, co to znaczy mieć męża, potem nie mieć męża” – wyznała.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-zona-borysa-szyca-zabrala-glos-ws-malzenstwa-juz-wiem-co-to,nId,23487936
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Zrezygnował z "Tańca z gwiazdami" tuż przed startem programu. Wymowne słowa prowadzących