Moran mówił, że tęskni za Starmach. Teraz tak skomentował jej powrót

0
4

Anna Starmach i Michel Moran pracowali razem dwanaście lat na planie programu „MasterChef”. Niedawno w wywiadzie kucharz wyznał, że tęsknił po tym, jak dwa lata temu niespodziewanie zrezygnowała z formatu. Po jej równie niespodziewanym powrocie doczekała się od niego wyjątkowych słów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-moran-tesknil-za-starmach-tak-o-niej-powiedzial-kiedy-wreszc,nId,23480938
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Afera po popisach Margaret w "The Voice". "Czas skończyć oglądanie"