To będzie najbardziej przebojowy duet tego lata! Już 22 maja w Polsacie na deskach sopockiej Opery Leśnej powered by Energa pojawią się razem Justyna Steczkowska i Skolim i wykonają po raz pierwszy w telewizji swój gorący singiel „Mamacita”.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-skolim-i-justyna-steczkowska-najgoretszy-duet-tego-lata-na-p,nId,23476710
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









