Marta Nawrocka pojawiła się na pierwszej w historii Gali Orlen Ekstraligi Kobiet i od razu przyciągnęła spojrzenia. Pierwsza dama postawiła na elegancką czerń i biel, ale to jeden detal nadał całej stylizacji wyrazistego charakteru. Takiego modowego pazura po Nawrockiej część osób mogła się po niej nie spodziewać.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/porady-i-uroda/news-marta-nawrocka-pokazala-sie-tak-publicznie-takiego-pazura-lu,nId,23490883
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









