Łukasz Nowicki od kilku lat, z małą przerwą, jest gospodarzem „Pytania na śniadanie”. Aktor jednak nie ogląda swoich programów. Co więcej, nie interesuje go również konkurencja. Tak wypowiedział się o telewizji.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-nieprzemyslany-krok-nowickiego-tak-lekcewazaco-wypowiedzial,nId,23481196
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









