Teresa w „Sanatorium miłości” przedstawiła kilka fraszek na temat innych uczestników randkowego show. Jej twórczość nie przypadła do gustu widzom, a już na pewno nie jednemu z kolegów Teresy. Mike był urażony. Okazuje się, że Teresa postanowiła znowu o nim napisać.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-oburzajace-slowa-teresy-z-sanatorium-znowu-napisala-o-mike-u,nId,23491943
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









