Edyta Olszówka nigdy nie wyszła za mąż, bo – jak mówi – ani nie chciała, ani nie miała za kogo. „Idealnych partnerów nie spotyka się na każdym kroku” – twierdzi i dodaje, że jeśli pozna odpowiedniego mężczyznę, to powie mu „tak”. Zrobi to jednak dopiero po siedemdziesiątce.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-edyta-olszowka-zrobi-to-nie-wczesniej-niz-po-70-urodzinach-w,nId,23480229
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









