Tomasz Organek nie wytrzymał i postanowił zabrać głos w gorącej dyskusji o dopłatach dla artystów. Muzyk nie gryzie się w język i wprost punktuje argumenty przeciwników ustawy, wywołując przy tym niemałą burzę w sieci. „Niezrozumienie jest tak piramidalne, że aż mnie to przeraża” – wyznał.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-zbulwersowany-organek-zabral-glos-ws-emerytur-artystow-grzmi,nId,23490823
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









