Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś wreszcie oficjalnie potwierdzili, że ich fani mieli rację – para rzeczywiście wzięła ślub. Ukochana dziennikarza pokazała nawet piękne zdjęcie w sukni ślubnej, zrobione tuż po uroczystości. Ale ledwo małżonkowie przekazali radosne wieści, a już musieli zamieścić oficjalne sprostowanie ws. ceremonii. Wszystko wyglądało nieco inaczej, niż ludzie myśleli.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-orlos-i-koziejowska-przekazali-sprostowanie-ws-slubu-bylo-in,nId,8016368
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









