Partnerka Fabijańskiego wyznała prawdę tuż po „TzG”. „Po cichu i bez kamer”

0
5

Sebastian Fabijański i Julia Suryś wielokrotnie podkreślali, jak bardzo polubili i zbliżyli się do siebie w „Tańcu z gwiazdami”. Niektórzy dopatrywali się między nimi zalążków miłości, zwłaszcza że aktor nie szczędził pochwał pod adresem partnerki. Prawda wyszła na jaw dopiero w finale.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-byli-o-krok-od-wygranej-tanca-z-gwiazdami-a-tu-taki-ruch-par,nId,23476568
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Bosacka znów nie wytrzymała. Tak złego produktu dawno nie widziała