Pavlović szczerze o eksmężu. Gdyby nie nowa miłość, dalej by z nim była

0
8

Iwona Pavlović od blisko dwóch dekad wiedzie życie u boku Wojciecha Oświęcimskiego. Dla ukochanego zdecydowała się zakończyć poprzednie małżeństwo, choć wcale nie było ono tak bezproblemowe, jak mogłoby się wydawać. Nagle jurorka „Tańca z gwiazdami” szczerze wyznała o rozwodzie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-pavlovic-szczerze-o-eksmezu-gdyby-nie-nowa-milosc-dalej-by-z,nId,23477977
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Mandaryna wspomina początki relacji z Wiśniewskim. To wtedy zaiskrzyło