Po prawie trzech latach Agata Rubik wyjawiła prawdę. „Wcale nie chciałam”

0
8

Agata i Piotr Rubikowie mieszkają w Stanach Zjednoczonych już prawie trzy lata i wydawało się, że od początku oboje byli zachwyceni, iż podjęli taką decyzję. Teraz jednak wyszło na jaw, że Agata wcale nie chciała się przeprowadzać. Celebrytka nagrała instastory, w którym opowiedziała, jak było naprawdę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-po-prawie-trzech-latach-agata-rubik-wyjawila-prawde-wcale-ni,nId,23485795
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Niespodziewana decyzja TVN ws. Kuby Wojewódzkiego. Tyle lat, a tu takie doniesienia