Pola w końcu skomentowała rozstanie z Wiśniewskim. „Jestem spokojniejsza”

0
7

Michał i Pola Wiśniewscy rozwodzą się po siedmiu latach małżeństwa. Po tygodniach spekulacji Pola przerwała milczenie i publicznie opowiedziała o emocjach po rozstaniu oraz o tym, dlaczego pokazywała wyprowadzkę z domu w sieci.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-pola-wisniewska-po-raz-pierwszy-odslonila-kulisy-rozstania-z,nId,23476660
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Józefowicz też zatrudnił córkę do spektaklu. Teraz Urbańska się tłumaczy