Polka zagrała dziewczynę Bonda i zniknęła. Tak potoczyły się losy Scorupco

0
3

Izabella Scorupco po roli w „GoldenEye” mogła stać się jedną z najgłośniejszych gwiazd Hollywood, ale wybrała inną drogę. Choć światowa kariera stała przed nią otworem, aktorka nie chciała walczyć o sławę za wszelką cenę. Tak potoczyły się losy Polki, która zagrała dziewczynę Bonda.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-polka-zagrala-dziewczyne-bonda-i-zniknela-z-pierwszego-planu,nId,23488387
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Mój trzeci raz". Anna Lewandowska znienacka podzieliła się radością