Ponowny ślub Agnieszki i Grzegorza Hyżych. Pobrali się w sekrecie

0
37

Agnieszka Hyży po raz pierwszy została żoną Grzegorza Hyżego równo dziesięć lat temu. Teraz para postanowiła ponownie się pobrać. Uroczystość udało się utrzymać w sekrecie, za co prezenterka serdecznie podziękowała swoim gościom.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ponowny-slub-agnieszki-i-grzegorza-hyzych-pobrali-sie-w-sekr,nId,8022944
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata i Piotr jednak razem? Napisała mu list