Agnieszka Hyży po raz pierwszy została żoną Grzegorza Hyżego równo dziesięć lat temu. Teraz para postanowiła ponownie się pobrać. Uroczystość udało się utrzymać w sekrecie, za co prezenterka serdecznie podziękowała swoim gościom.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ponowny-slub-agnieszki-i-grzegorza-hyzych-pobrali-sie-w-sekr,nId,8022944
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









