Potocka ogłosiła powrót do „TzG”. Pokazała kulisy, to już się zaczęło

0
8

Już wkrótce 18. edycja „Tańca z gwiazdami” przejdzie do historii. Z tej okazji jak zwykle na parkiecie ponownie pojawią się wszyscy uczestnicy. Na parę dni przed finałem komunikat w tej sprawie nadała Małgorzata Potocka. Oto co ogłosiła.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-na-chwile-przed-finalem-tanca-z-gwiazdami-potocka-obwiescila,nId,23473041
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wrońska i Lichota rozstali się po 21 latach. Nigdy nie wzięli ślubu