Paulina Chylewska i Maciej Musiał ponownie spotkali się na planie „The Voice of Poland” jako duet prowadzących. Nowy sezon programu ruszył już 6 września. Tymczasem prezenterka wyjawiła, że ich znajomość sięga znacznie dalej w przeszłość. „Maciek tego chyba nie pamięta, ale poznaliśmy się bardzo dawno temu” – przyznała znienacka.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-potwierdzilo-sie-ws-relacji-musiala-i-chylewskiej-takie-wies,nId,8019358
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









