Ralph Kaminski żegna się z pracą w radiu. Wygłosił wzruszającą przemowę

0
5

A jednak plotki się potwierdziły. Ralph Kaminski przekazał zaskakujące wieści tuż przed swoim ostatnim programem w Radiu 357. Artysta wygłosił emocjonalne pożegnanie. Zapewnił też, że „nie znika na zawsze”. Oto szczegóły.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ralph-kaminski-zegna-sie-z-praca-wyglosil-wzruszajaca-przemo,nId,23489079
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Niewiarygodne, co na antenie wyznała Maryla Rodowicz. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego