Roxie i Ralph Kamiński zaśpiewali przeboje Kombii

0
3

Na scenie Polsat Hit Festiwal w Sopocie w piątkowy wieczór pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich był Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, czyli grupa Kombii. Panowie obchodzili jubileusz 50-lecia scenicznej aktywności. Kto zaśpiewał?

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-roxie-i-ralph-kaminski-zaspiewali-przeboje-kombii-50-lecie-g,nId,23480576
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ledwo Sylwia Bomba pokazała się w białej sukni, a tu taka heca. Ze ślubu z Collinsem nici