Ścibakówna i Englert nadali komunikat w 30. rocznicę ślubu. Jest tak jak przypuszczano

0
32

Beata Ścibakówna i Jan Englert właśnie przekazali, że świętują 30. rocznicę ślubu. Małżonkowie z tej wyjątkowej okazji przekazali fanom radosne wieści i pochwalili się zaskakującym zdjęciem. Jest tak, jak sądzono!

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-scibakowna-i-englert-nadali-komunikat-w-30-rocznice-slubu-je,nId,8016673
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Potwierdziły się doniesienia w sprawie Kondrata i Turnau. Jest tak, jak ludzie myśleli