Beata Ścibakówna i Jan Englert właśnie przekazali, że świętują 30. rocznicę ślubu. Małżonkowie z tej wyjątkowej okazji przekazali fanom radosne wieści i pochwalili się zaskakującym zdjęciem. Jest tak, jak sądzono!
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-scibakowna-i-englert-nadali-komunikat-w-30-rocznice-slubu-je,nId,8016673
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









