Siedem lat temu straciła męża. Woźniak-Starak nagle zabrała głos ws. wesela

0
6

Agnieszka Woźniak-Starak dwa razy stawała na ślubnym kobiercu, jej drugi ślub odbył się w Wenecji, a na weselu bawiła się śmietanka polskich celebrytów. Dziennikarka wyznała, że tęskni za takimi imprezami.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-od-siedmiu-lat-jest-wdowa-wozniak-starak-nagle-zabrala-glos,nId,23486404
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ledwie Kwaśniewska wyruszyła na urlop, a już takie doniesienia. "Wiadomość, której nikt nie chciałby otrzymać"