Skolim otwarcie o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ma jasne stanowisko

0
4

Ledwo zakończyła się 18. edycja „Tańca z gwiazdami”, a już krążą plotki na temat uczestników kolejnej odsłony show. Na razie jeszcze nic nie jest pewne, ale znane osoby od dawna dostają pytania, czy chciałyby wziąć udział w programie. Teraz głos w sprawie zabrał Skolim, który już wkrótce uświetni swoją obecnością Polsat Hit Festiwal. Jego stanowisko jest jasne.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-az-trudno-uwierzyc-ze-skolima-jeszcze-nie-bylo-w-tancu-z-gwi,nId,23480190
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  51-letnia Kurska przekazała radosne wieści. Cały kraj znów jej gratuluje