Finał „Sanatorium miłości” nie oznacza, że dla uczestników randkowego show TVP przygoda się zakończyła. Wielu z nich nadal ma kontakt, a niektórzy liczą na coś więcej. Jednak największe rozczarowanie przeżył chyba Henryk z Żychlina. A już miał plany.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-spiecie-miedzy-ewa-i-henrykiem-z-sanatorium-doszlo-do-niepor,nId,23476073
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









