Starmach ujawnia prawdę o odejściu z „MasterChefa”. „Ciężkie dwa lata”

0
3

Anna Starmach przez lata była jedną z twarzy programu „MasterChef”, dlatego jej odejście z formatu było dla widzów sporym zaskoczeniem. Dotąd kucharka stanowczo przekonywała, że nie planuje powrotu na plan. Teraz jednak jej podejście wyraźnie się zmieniło.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ledwo-anna-starmach-odeszla-z-masterchefa-a-dzis-takie-slowa,nId,23487533
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Afera po drugim odcinku "Królowej przetrwania". Widzowie się zagotowali