Stworzyła film o Górniak. Wyznała nam, jak pracowało się z „trudną” gwiazdą

0
7

Edyta Górniak w marcu 2026 roku doczekała się filmu dokumentalnego o swoim życiu. Piosenkarka nie ukrywała, że jeszcze zanim włączono kamery, minęły dwa lata. A jak teraz o ich współpracy mówi reżyserka dwuczęściowej produkcji SkyShowtime, Aleksandra Machnik? Wyznała wszystko przed kamerami Pomponika.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-stworzyla-film-o-gorniak-teraz-mowi-wprost-jak-wygladala-wsp,nId,23478608
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Brzozowski świadkiem niezwykłego zdarzenia. Był w całkowitym szoku