Sylwia Szostak po rozwodzie z Akopem deklarowała, że chce nacieszyć się życiem singielki, tym bardziej, że wcześniej jakoś nie miała okazji. Tymczasem jej mąż z zapałem zaczął układać sobie życie. Ostatecznie jednak wyszło na jaw, że Sylwii to znacznie lepiej wychodzi.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-sylwia-szostak-coraz-smielej-obnosi-sie-z-nowym-zwiazkiem-ra,nId,23488046
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









