Taką emeryturę mają gwiazdy Kombii. „Myśmy nie byli do końca mądrzy”

0
4

Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk z „Kombii” wyjawili prawdę o swoich emeryturach. Mężczyźni zapewniają, że ich świadczenie jest niskie ze względu na składki, których w przeszłości unikali. „W tamtych czasach myśmy nie byli do końca mądrzy, więc płaciło się mało na składki emerytalne” – powiedział lider zespołu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-nie-do-wiary-jaka-emeryture-maja-gwiazdy-kombii-mysmy-nie-by,nId,23489253
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Katarzyna Bosacka ostrzega. Tego lepiej nie wkładaj do święconki