Nowy sezon „The Voice of Poland” nie nastraja pozytywnie widzów Telewizji Polskiej. Zmiany, które miały zmienić format na lepsze, okazały się chybionym pomysłem. Widzów wkurzył także powrót Margaret, która ponownie zasiadła na jurorskim krześle. Jakby tego było mało, widzowie mają też sporo uwag do samych uczestników. Tak niskiego poziomu jeszcze nie widzieli.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-the-voice-of-poland-spotkala-sroga-krytyka-w-tle-pokraczne-z,nId,8023432
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









