Decyzja jurorów, która zapadła podczas półfinałowego odcinka „Tańca z gwiazdami” zaskoczyła wszystkich. O jej kulisach w rozmowie z naszym portalem opowiedział Tomasz Wygoda. Otwarcie przyznał także, że w dogrywce bardziej kibicował Paulinie Gałązce. Miał ku temu powód.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-wygoda-mial-faworytke-w-dogrywce-tzg-z-odruchu-serca,nId,23472296
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









