Tuż po wygranej w „Królowej przetrwania” ogłosiła. Ma powód do świętowania

0
5

Dominika Rybak ma powody do świętowania. Niedawno odebrała czek za zwycięstwo w „Królowej przetrwania”, a teraz w sieci dzieli się osobostymi wieściami z życia prywatnego. Celebrytka nie kryje swoich emocji. „Mamy wszystko co do szczęścia potrzebne i więcej nie trzeba”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tuz-po-wygranej-w-krolowej-przetrwania-oglosila-ma-kolejny-p,nId,23487962
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Klaudia z "Rolnika" skomentowała informację o rozstaniu z Valentynem