Dominika Rybak ma powody do świętowania. Niedawno odebrała czek za zwycięstwo w „Królowej przetrwania”, a teraz w sieci dzieli się osobostymi wieściami z życia prywatnego. Celebrytka nie kryje swoich emocji. „Mamy wszystko co do szczęścia potrzebne i więcej nie trzeba”.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tuz-po-wygranej-w-krolowej-przetrwania-oglosila-ma-kolejny-p,nId,23487962
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









