Natasza Urbańska w 2009 roku była o krok od wygranej w „Tańcu z gwiazdami”, jednak finał przyniósł jej spore rozczarowanie. Wokalistka minimalnie przegrała z Anną Muchą. Po latach okazuje się, że ich wspólna przygoda w programie nie należała do najłatwiejszych. Urbańska do dziś z zaskoczeniem wspomina zachowanie swojej rywalki.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-natasza-urbanska-gorzko-wspomina-zachowanie-anny-muchy-w-tzg,nId,23488929
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









