Ubrańska po latach wyjawiła prawdę o relacji z Muchą. Czuć było dystans

0
2

Natasza Urbańska w 2009 roku była o krok od wygranej w „Tańcu z gwiazdami”, jednak finał przyniósł jej spore rozczarowanie. Wokalistka minimalnie przegrała z Anną Muchą. Po latach okazuje się, że ich wspólna przygoda w programie nie należała do najłatwiejszych. Urbańska do dziś z zaskoczeniem wspomina zachowanie swojej rywalki.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-natasza-urbanska-gorzko-wspomina-zachowanie-anny-muchy-w-tzg,nId,23488929
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Niepokojące wieści o Kaczorowskiej. Jest w złym stanie po wywiadzie Peli?