Ledwo skończył się piąty sezon programu „Farma”, a już ruszają zdjęcia do szóstego. Na planie pojawiły się właśnie prowadzące, które wyjawiły, co zmieni się w kolejnej edycji i jakie wrażenie zrobili na nich uczestnicy. Marcelina Zawadzka aż oniemiała, kiedy zjawiła się na miejscu.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zawadzka-weszla-na-plan-6-sezonu-farmy-i-sama-nie-wierzy-co,nId,23488552
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









