Natasza Urbańska cieszyła się z pracy w TVP przy programie spod szyldu „The Voice”. Chwalili ją widzowie i osoby z jej grupy. Mimo to stacja niespodziewanie podziękowała jej za udział i to w przykrych okolicznościach. Piosenkarka dopiero teraz mówi głośno, jak naprawdę to wyglądało i nie ukrywa rozgoryczenia.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-natasza-urbanska-nie-spodziewala-sie-tego-rozstania-wole-naj,nId,23489159
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









