W studiu „TzG” doszło do scen. Popiel poczuwa się do winy, to on za to odpowiadał

0
30

Maurycy Popiel jest jednym z uczestników najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Aktor ma już za sobą dwa udane występy, które zostały wysoko ocenione przez jurorów. Niestety, podczas drugiego odcinka nie obyło się bez wpadki, która mogła skończyć się dla partnerów o wiele gorzej niż ostatecznie miało to miejsce. Gwiazdor „M jak miłość” przyznał, że poczuwa się do winy.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-w-studiu-tzg-doszlo-do-scen-popiel-poczuwa-sie-do-winy-to-on,nId,8023387
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Znana gwiazda potwierdziła doniesienia o sobie i Badachu. Aż Kukulska od razu zareagowała