Duet Justyny Steczkowskiej i Skolima z pewnością zapisze się w historii Polsat Hit Festiwalu. Wspólny występ artystów na scenie Opery Leśnej wywołał ogromne poruszenie. Swoją opinię na ten temat ma też Wanda Kwietniewska.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wanda-kwietniewska-komentuje-duet-steczkowskiej-i-skolima-ta,nId,23486736
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









