Wanda Kwietniewska ma groszową emeryturę. Padły gorzkie słowa o systemie

0
5

Zaledwie 700 zł emerytury – tyle miesięcznie otrzymuje Wanda Kwietniewska. Artystka nie narzeka jednak na swoje świadczenie i zwraca uwagę na zupełnie inny problem, który dotyczy nie tylko wokalistów, ale także osób, których pracy często nawet nie widać.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-wanda-kwietniewska-ma-bardzo-skromna-emeryture-gorzko-mowi-o,nId,23487539
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kukulska oficjalnie przed wszystkimi ogłosiła. Trudno uwierzyć, że to już