Wiadomość o współpracy Skolima i Justyny Steczkowskiej poruszyła fanów muzyki w całej Polsce. Po szumnych zapowiedziach duet miał w końcu okazję zaprezentować swoje dzieło przed szeroką publicznością. Pierwszy raz na żywo „Mamacita” wybrzmiała w sopockim amfiteatrze podczas Polsat Hit Festiwal.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wielka-premiera-na-polsat-hit-festiwal-skolim-i-steczkowska,nId,23486426
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









